Zverejnenie pridružených spoločností

Za čo sme platení?

Niektoré z kasín, ktoré kontrolujeme, nám môžu kompenzovať náklady na copywriting a poskytnúť nám odkazy na sprostredkovanie. Ak sa zaregistrujete na stránke kasína pomocou tohto odkazu, dostaneme pre vás malý tip bez ďalších poplatkov.

Za čo sme zodpovední?

Sme zodpovední za pravdivosť recenzií kasín do dátumu ich zverejnenia. Snažíme sa ich udržiavať aktuálne a každý mesiac kontrolujeme fakty. strán Nemáme však žiadny vplyv na zdroje tretích. Výčitky týkajúce sa akýchkoľvek zmien T&C, Bonusových hodnôt, rozsahu hier a iných herných aspektov by mali byť adresované priamo hazardným platformám.

Z našej strany by sme boli vďační, keby ste nám poskytli spätnú väzbu na akékoľvek nepresnosti na našej stránke. Neváhajte a vyplňte formulár na stránke Kontaktujte nás .

Prečo môžete dôverovať recenziám GamblingORB?

Sme rýchlo rastúca medzinárodná sieť platforiem na hodnotenie kasín. GamblingORB nie je len meno – je to značka, ktorej povesť si váži. Za každým riadkom textu sú skutoční ľudia, ktorí sú ako vy, trávia svoj voľný čas hazardnými hrami v online kasínach. Chceme sa s vami podeliť o našu vášeň a dúfame, že na našej stránke budete mať dobré skúsenosti a vrátite sa znova. Viac o našich hodnotách si môžete prečítať na domovskej stránke GamblingORB .

Späť na začiatok